Do SEKO týmu hledáme:
Operátor CNC – soustruh

Do našeho týmu v Lounech hledáme posily na pozici Operátor CNC – soustruh.

Lokalita: Louny, ČR
Úvazek: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce

  • Práce ve směnném provozu – krátký a dlouhý týden (12 h směny).
  • Budete pracovat v čistém a moderním prostředí.
  • Obsluha CNC stroje – nahrání programu, upevnění obrobku, výměna nástrojů.
  • Budete mít možnost se u nás naučit spoustu nového a rozvíjet se v oblasti ovládání CNC moderních technologií.

Požadavky

  • Zapálení a zájem o obor strojírenství.
  • Výhodou je vyučení v oboru strojírenství, obráběč kovů či podobném.
  • Práce s měřidly.
  • Čtení v technické dokumentaci.
  • Práce je vhodná i pro absolventy!

Benefity

  • Měsíční bonus 3 000 Kč
  • Inflační příplatek 3 000 Kč na měsíc
  • Zvýšené příplatky na noční a víkendové směny
  • Příplatek za práci na směny 1 000 Kč na měsíc
  • Příspěvek na dopravu až 2 700 Kč za měsíc dle vzdálenosti bydliště
  • Flexipasscard – příspěvky na volný čas ve výši 200 Kč až 500 Kč za měsíc dle délky zaměstnání
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Odměna za věrnost – speciální bonus při pracovních výročí
  • Odměna při osobních výročí
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance 20 000 Kč
  • Zdarma využití Seko Areny (sportovní hřiště)
  • Let vrtulníkem pro zaměstnance a jeho rodinu
  • Parkování v areálu firmy
  • Vánoční bonus
  • Jazykové kurzy
  • Zvýhodněný tarif od T-Mobile
  • Akce pro zaměstnance (pořádáme zhruba 10 teambuildigových akcí za rok , mimo jiné také grilování, rozdáváme vánoční dárky a kapry před Vánoci pro každého zaměstnance)

Zašlete nám svůj životopis